Share Facebook Twitter LinkedIn Pinterest Email Παρουσιάστηκε στο μουσικό σχολείο της Κομοτηνής το Thracian Trio 2 του συνθέτη Σβυντρίδη Δημήτρη. Ένα Τrio που επιδιώκει να μεταφέρει σε όλους εμάς την παραδοσιακή θρακιώτικη μουσική υπό διαφορετικών ακουσμάτων. Το αποτέλεσμα είναι απλά εξαερωτικό
Ο μικρός Πρίγκιπας από τον Σύλλογος Μέριμνας ΑμεΑ Νοητικής Υστέρησης Ν Ροδόπης “Άγιοι Θεόδωροι”20 Νοεμβρίου 2023